loader image
czerwone tło
O nas

Specjalizujemy się w sprzedaży kas fiskalnych i oprogramowania ułatwiającego prowadzenie biznesu. Jesteśmy na rynku od 1997 roku. Z małego sklepu doszliśmy do obsługi wielu większych firm, przez co zaczęliśmy rozszerzać naszą ofertę, by móc zająć się innymi gałęziami obsługi technicznej firm.

Serwisujemy urządzenia wszystkich producentów dostępnych w naszej ofercie. Posiadamy kontakty do przedstawicieli poszczególnych firm, co przekłada się na szybkość obsługi, oraz satysfakcjonującą jakość samego serwisu.

zdjęcie wizytówka

Nasza oferta

Z roku na rok staramy się dopełniać naszą ofertę kolejnymi urządzeniami niezbędnymi do prowadzenia własnej działalności. Importujemy kasy i sprzęt tylko od sprawdzonych dystrybutorów z oficjalnych źródeł.

Jesteśmy w stanie przygotować indywidualną ofertę, specjalnie dopasowaną do Państwa potrzeb. Zawsze dokładamy wszelkich starań by w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom.

ciemne tło

Co zyskasz dzięki nam?

  • Sprawdzony sprzęt od sprawdzonych producentów

  • Spokój o firmę, dzięki zastosowaniu przetestowaych rozwiązań

  • Sprawną pomoc techniczną i szybki serwis

  • Najwyższy komfort pracy, na najlepszym sprzęcie

  • Porządek w systemie płatności

  • Bezpieczeństwo swoich interesów

ikona dolara

Kasę fiskalną i urządzenia umożliwiające transakcje płatnicze można nabyć w wielu sklepach, w których oferta zawiera produkty różnych firm. Czym wyróżnia się nasza firma? - dlatego warto odpowiedzieć sobie na jedno pytanie:

Dlaczego warto wybrać

kasa fiskalna zdjęcie

Jako firma Komfis-Madbit jesteśmy na rynku nieprzerwanie od 1997 roku. W tym czasie obsłużyliśmy wiele firm, które poświadczą o jakości naszych usług. Dołącz do do grona naszych zadowolonych klientów!

Doświadczenie. Wszystko co znajduje się w naszej ofercie to znajome nam urządzenia i oprogramowanie. Lata spędzone w branży zapewniły nam wiedzę, którą chętnie się podzielimy aby pomóc w rozwoju kolejnych firm.

Dokładamy wszelkich starań, by wszyscy nasi klienci byli obsłużeni na najwyższym możliwym poziomie. Nie ważne czy chodzi o sprzedaż, czy serwis - w obu przypadkach mogą Państwo liczyć na pełen profesjonalizm i zaangażowanie z naszej strony.

Dla nas w Madbit nie ma różnicy z jak dużą firmą i z jakim stażem na rynku współpracujemy. Wszyscy nasi klienci stawiani są w jednym rzędzie. Pomożemy małym przedsiębiorcą stać się gigantami, a dla dużych firm postaramy się przedstawić rozwiązania, które ułatwią im zarządzanie.